Aktuality

Poprvé jsme v Praze hráli jinde než ve Werichově vile. Dostali jsme nabídku z http://vodarenskavezletna.cz/. Trochu jsme měli strach, zda přijdou lidi. Přišli! Už týden před představením byla polovina sálu vyprodaná a nakonec jsme dávali přístavky. představení se mimořádně povedlo!

14. 9. Fantastické představení na zámku v Úholičkách https://www.facebook.com/zamekUholickyCZ/. Báječné publikum a skvělá atmosféra.

Bylo plno!

29. 7. jsme zavítali na Festival židovské kultury do Holešova.

Fotografie z představení Ivo Freund

18. 6. v Třeboni! I v Třeboni má své kořeny Alma Rosé. S těmi nás seznámil pan Daniel Herman, který odtud pochází. Jeho babička byla sestřenicí maminky Almy Rosé a celá rodina pocházela právě z Třeboně. Hráli jsme v nádherně zrekonstruovaném sále ZUŠ.

30. 5. nás přivítalo Nové město na Moravě. Kouzelné město, báječné publikum! A proč Nové Město? Protože tady mají kořeny Brodyovi, příbuzní Almy z maminčiny strany.

26. 4. jsme hráli v úchvatném prostoru kostela Sv. Václava v Opavě

Zveme Vás 12. 4. 2022 19.30 do Werichovy vily a zde malá ochutnávka

Představení

16. 1. 2022 první repríza ve Werichově vile!

Vstupenky lze zakoupit:

https://goout.net/cs/alma-rose/szjpems/

25. 1. 2021 hrajeme v Maiselově synagoze

6. 2. 2022 hrajeme ve Vodárenské věži Letná

https://goout.net/cs/listky/alma-rose/olql/

Fotografie z premiéry

Premiéra 22. 11. 2011, Werichova vila

A poslední zkouška, generálka…

První zkoušení proběhlo v květnu na Praze 7 na Letné v Domě dětí a mládeže, u vodárenské věže. Saraj se učila držet housle. Lakavá paní profesrka Vlachová byla velmi trpělivá.

Léto bylo plné očekávání. Museli jsme najít jiný scénář, místo jedné houslistky jsme hledal kvartet. Podařilo se.

Konečně jsme začali zkoušet! V pátek 10. září v 10.00 ve Werichově vile. Poprvé pohromadě, poprvé se smyčcovým kvartetem. Bylo to pracovní, zkoušel se zvuk, světla. A osahával prostor.